Odbijeni titlovi

Kako popraviti pokvarene titlove
moviemaster
Member

Odbijeni titlovi

Post by moviemaster » Fri Jul 17, 2015 8:32 am

Sinoć sam postavio svoje autorske titlove za "Gus - Petit oiseau, grand voyage aka Yellowbird (2014)"
http://arifnezami.com/subtitles/yours
koji stoje neobjavljeni, tj. odbijeni kao dupli, dok isti ti titlovi koje je postavio Bombarder21 i dalje stoje,
samo sa prepravljenim potpisom. Razumem ja da ih je on prvi postavio (Zato što imate malo blesav način:
ako ga nema u vašoj bazi filmova, ne može ni titl da se postavi :( . Pokušao sam ja odmah da ih postavim,
samo me je to sprečilo, a nemam baš vremena za bacanje.) ali je postavio moje titlove.
Ako je to nova praksa Podnapisa.net, recite mi, da ne gubim vreme u postavljanju svojih titlova.

slaksm
Editor

Re: Odbijeni titlovi

Post by slaksm » Fri Jul 17, 2015 4:09 pm

Čovek ih je postavio pre vas, zato su vaši, logično odmah odbijeni od strane sistema kao duplikat. A ako filma nema u OMDb bazi, to se vrlo brzo reši prostim zahtevom za unos filma na OMDb stranici Database proposals.

Titlovi su prebačeni na vaše ime.

moviemaster
Member

Post by moviemaster » Fri Jul 17, 2015 5:42 pm

Mislim da je poznato da ja sam postavljam ovde svoje titlove, tako da nema potrebe prebacivati ih sa titlovi.com,
naročito identične, bez ikakve izmene osim u potpisu. Uštedećete meni, a i sebi, ovakve postove i poslove.
Postavljam ih ovde upravo da se to izbegne.

bombarder21
Advanced Member

Post by bombarder21 » Fri Jul 17, 2015 6:32 pm

moviemaster dobar si prevodilac i radiš odlične titlove, ali sada ga malo filozofiraš. Tvoje titlove sam postavio zato što ih ovde nije bilo. A da nisam tražio da se unese film u OMDB bazu titlovi ne bi ni bili ovde postavljeni, jer koliko vidim ti to nisi tražio, niti bilo gde pitao šta da radiš i kako da dodaš film. Tako da mi malo smeta ovo prebacivanje titlova, jer sam se ja potrudio, a master nije. Ali da ne kvarim raspoloženje, bitno da ih ima u bazi. :)

slaksm
Editor

Post by slaksm » Fri Jul 17, 2015 7:40 pm

Oduvek su se titlovi prebacivali na autora, ukoliko to zatraži, a nije ih on postavio. Tako da tebi hvala na uloženom trudu i aktivnosti na sajtu, ali autor je autor.

STRiTica
Newbie

Post by STRiTica » Sun Jul 26, 2015 12:29 pm

Gdje se može postaviti ispravak titla?

slaksm
Editor

Post by slaksm » Tue Jul 28, 2015 9:54 pm

Recimo u temi Ispravka titla, ili pošalješ privatnu poruku nekom od aktivnih urednika u tom trenutku.

dibidus41
Advanced Member

Post by dibidus41 » Fri Sep 04, 2015 1:22 pm

Nemam pojma kako sam usp'o da ubacim latinični titl kao ćirilični kad u opcijama za izbor jezika imam samo Serbian Lat, no nije ni bitno, ako o'š evo ti ih pa ubaci (jerBo meni ne dade da to uradim...nanovo), s tim da poslednja dva (7 i 8 epizoda) nisu moji već sam ih preuzeo sa titlova (tek kod šeste epizode videh da se neko veČ baviJo serijom).

http://www.sendspace.com/file/t28s0d

E!!

Zaboravih ...u pitanju je treća sezona Miss Fisher's Murder Mysteries!

zkarlov
Advanced Member

Post by zkarlov » Fri Apr 15, 2016 11:35 pm

Išao sam procedurom, dao zahtjev za unos Maigret sets a Trap u OMDb, kasnije ga postavio kad sam vidio da je omogućen upload, a sad vidim da mi je titl odbijen jer je dupli. Možete li malo povesti računa o autorskim titlovima i autorima koji ih postavljaju na ovu stranicu? Hvala.

slaksm
Editor

Post by slaksm » Sat Apr 16, 2016 7:43 am

Jesi, ali koliko mogu da vidim, drugi član te je pretekao i postavi titl pre tebe, zato je sistem automatski i odbio tvoj titl kao duplikat, jer već postoji u bazi.

Prebacio sam postojeći titl na tvoje ime.

Post Reply